صفحه اصلی اساسنامه   درباره ما   ارتباط با ما    
جمعه 29 شهريور 1398
     
           منوی اصلی
  سی و نهمین جلسه هیات مدیره کانون مهندسین بابل مورخ96/08/14

مصوبات:

- نامه کمیسیون برق در خصوص بازدید مهندسین این رشته از نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران که از تاریخ13 الی 16 آبان ماه برگزار می شود،مورد موافقت قرار گرفت و مقرر شد در آخرین روز نمایشگاه (16آبان ماه) از این نمایشگاه بازدید بعمل آید. همچنین برای هر نفر مبلغ سی و پنج هزار تومان کمک هزینه در نظر گرفته شد.

- نامه ریاست کمیسیون آموزش در خصوص برگزاری سمیناری با عنوان"چالش های ژئوتکنیکی ساختمان های مسکونی و تجاری در جلگه خزر" و تدریس آقای دکتر فخاریان(عضو هیات علمی دانشگاه امیرکبیر)مورد بررسی قرار گرفت و مصوب گردید مبلغ سه میلیون تومان جهت برگزاری این سمینار در سالن اجتماعات کانون بابل،اختصاص یابد.

- در خصوص برگزاری مسابقات ورزشی نیز،مقرر شد،پس از بحث و بررسی جزئیات آن در کمیسیون ورزش،در قالب یک گزارش به هیات مدیره کانون ارائه شده و سپس تصمیم مقتضی اتخاذ گردد.

- در خصوص ادامه قرارداد استخر غدیر نیز،مقرر گردید، در صورت امکان برای 6ماهه دوم سال نیز با همان مبلغ نیم بها و به تعداد 1000(هزار عدد)بلیط خریداری گردد.

- مقرر گردید که کانون مهندسین بابل در خصوص میزبانی مسابقات فوتسال هیات مدیره های استان اعلام آمادگی نماید.

- در خصوص نامه کمیسیون ورزش برای رشته تنیس روی میز مصوب شد،جهت برگزاری این مسابقات تمهیدات لازم انجام شده و با پیامک به اطلاع مهندسین رسانده شود و پس از ثبت نام ،مسابقات داخلی برگزار گردد و برای مسابقات استانی نیز در آینده تصیم گیری شود.

- در خصوص نامه دبیر کمیسیون مکانیک مبنی بر برگزاری کلاس آموزش طراحی سه بعدی موتورخانه و گرمایش از کف مصوب شد مبلغ چهار میلیون تومان اختصاص یابد.

- برگزاری گلگشت خانوادگی یک روزه نیز مورد موافقت قرار گرفته و مقرر گردید برنامه ریزی توسط کمیسیون ورزش انجام شود.

 


تاريخ انتشار 1396/10/11/14:42
   نظرات
نام و نام خانوادگی:
متن پیام:
تصویر :
   
 
  ورود کاربران
نام کاربری:
کلمه عبور:
کلمه عبور را بخاطر بسپار
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
عضویت در سایت

         قیمت روز مصالح

طراحی و تولید توسط تیم برنامه نویسی میدا
پشتیبانی شرکت شاناکو