صفحه اصلی اساسنامه   درباره ما   ارتباط با ما    
جمعه 29 شهريور 1398
     
           منوی اصلی
  گزارش سی و چهارمین جلسه هیات مدیره کانون مهندسین ساختمان شهرستان بابل مورخ96/06/26

مصوبات:

- در خصوص نامه موسسه مهر خانواده جهت اجاره سالن کانون در روز سوم مهرماه و برگزاری سمینار آشنایی با علمی ترین تکنیک های تغییر ذهن در جهان ((nlp ، مصوب گردید بابت هزینه اجاره سالن به مدت دو ساعت(از ساعت16 تا 18)مبلغ دویست هزار تومان به شرط ثبت نام رایگان از مهندسین و خانواده های ایشان، دریافت گردد.

- در خصوص نامه موسسه نگهداری معلولین زنده یاد نوشیروانی بابل در رابطه با طراحی و تعمیر داخلی ساختمان مرکز بهزیستی نوشیروانی بابل، مقرر شد که اعضای هیات مدیره بازدیدی از این مرکز داشته و در آن زمان تصمیم مقتضی در این خصوص گرفته شود.

- در خصوص نامه مهندس تاجی نوروز مبنی بر تعدیل پرسنل کانون، مقرر شد بررسی های بیشتر در این خصوص صورت پذیرد.

- در خصوص پیشنهاد مهندس آهنگر، مبنی بر برگزاری کلاس های آموزشی و بازدیدهای علمی در رشته مکانیک مقرر گردید هماهنگی های اولیه با نمایندگی شرکت گیتی پسند در شهرستان فریدونکنار، جهت بازدید صورت پذیرد.

- در خصوص نامه مهندس آهنگر مبنی بر حضور تیم والیبال کانون مهندسین بابل درمسابقات ادارات شهرستان بابل مقرر شد،مبلغ یک میلیون تومان بودجه اختصاص یابد.

- مصوب گردید در خصوص سفر زیارتی کربلای معلی برای همکاران دارای پروانه که شماره حساب کانون را به نظام مهندسی ارائه کرده اند، مبلغ700/000تومان و سایر مهندسینی که شماره حساب کانون را نداده اند، مبلغ500/000تومان به شرط دادن حق شارژ سالیانه کمک هزینه سفر، از سوی کانون پرداخت گردد.


تاريخ انتشار 1396/08/01/03:54
   نظرات
نام و نام خانوادگی:
متن پیام:
تصویر :
   
 
  ورود کاربران
نام کاربری:
کلمه عبور:
کلمه عبور را بخاطر بسپار
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
عضویت در سایت

         قیمت روز مصالح

طراحی و تولید توسط تیم برنامه نویسی میدا
پشتیبانی شرکت شاناکو