صفحه اصلی اساسنامه   درباره ما   ارتباط با ما    
جمعه 29 شهريور 1398
     
           منوی اصلی
  گزارش سی و دومین جلسه مورّخه 96/05/29هيات مديره كانون مهندسين بابل

مصوبات:

- در خصوص نامه جهاد دانشگاهی مبنی بر برگزاری سمینار آموزشی بازاریابی و استفاده از سالن اجتماعات کانون مهندسین برای 8 جلسه،مقرر گردید به شرط اعمال کامل تخفیف برای مهندسین عضو کانون مبلغ دویست هزار تومان بابت هر جلسه جهت در اختیار قراردادن سالن دریافت گردد.

- در خصوص نامه مهندس علی اکبری مجد، دبیر کمیسیون ترویج مقررات ملی ساختمان مقرر شد،تعداد 10جلد کتاب مبحث سوم برای این کمیسیون تهیه گردد.

- پیرو گزارش مجمع عمومی و خزانه دار و اعلام لیست بدهکاران به کانون مهندسین بابل،مقرر گردید با تمامی بدهکاران لیست مربوطه مکاتبه گردد تا نسبت به وصول طلبکاری های از مهندسین حقیقی و شرکت های حقوقی اقدام گردد. بنابراین مهندسین و شرکت های یاد شده در لیست مربوطه که از گذشته بدهی به کانون داشتند تا وصول مطالبات کانون و تعیین تکلیف بدهی هایشان هیچگونه پرداختی صورت نگیرد.لازم بذکر است با توجه به اینکه ورودی و درآمد کانون کاهش پیدا کرده، به طوری که پرداختی مهندسین به حداقل ممکن رسیده است،لذا حق الزحمه ناظر هماهنگ کننده آخرین ابزار وصول طلب کاری های کانون است. همچنین چنانچه مهندسین از این لیست مرحوم شده اند، مقرر کردید از این بدهی معوقه تا سقف 5 میلیون ریال معاف گردند.

- در خصوص نامه آقای مهندس زعفرانی دبیر کمیسیون برق مبنی بر تقاضای بازدید از یک واحد تولید تابلوی برق در شهرک صنعتی بشل سوادکوه مقرر گردید مساعدت لازم  بر اساس درخواست کمیسیون انجام گردد.

- در خصوص جشن قربان تا غدیر(جشن ولایت)مقرر گردید بر اساس برآورد انجام شده، تا سقف شش میلیون تومان جهت برگزاری این مراسم ، اختصاص یابد.

- در خصوص نامه مدیراجرایی در خصوص گزارش برگزاری جلسه بابت مسائل مربوطه به ساختمان خریداری شده،مقرر گردید در صورت نیاز، مکاتبه های لازم با سازمان جهت هزینه های انجام شده و سایر هزینه های آتی،صورت پذیرد.

 


تاريخ انتشار 1396/07/10/03:40
   نظرات
نام و نام خانوادگی:
متن پیام:
تصویر :
   
 
  ورود کاربران
نام کاربری:
کلمه عبور:
کلمه عبور را بخاطر بسپار
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
عضویت در سایت

         قیمت روز مصالح

طراحی و تولید توسط تیم برنامه نویسی میدا
پشتیبانی شرکت شاناکو