صفحه اصلی اساسنامه   درباره ما   ارتباط با ما    
چهارشنبه 9 مهر 1399
     
           منوی اصلی
  گزارش بيست و ششمين جلسه مورّخه 96/04/25 هيات مديره كانون مهندسين بابل
  • مقرر گرديد كانون با دعوت از اعضاي هيئت مديره سازمان نظام مهندسي در خصوص ابلاغيه جديد سازمان نظام مهندسي مبني بر محدوديت تعداد پروژه هاي شركت هاي حقيقي ، راه حل مناسبي براي رفع مسايل و مشكلات شركت ها بيابند . آقاي مهندس سراجي با درخواست كتبي به كانون پيگير امور شود . همچنين از نمايندگان شهرمان دعوت بعمل آيد تا در كانون حضور يافته و حتي با پيگيري بيشتر با شوراي هماهنگي كانون هاي استان از نمايندگان ساير شهرها نيز كمك گرفته شود .
  • مقرر گرديد آقاي جال وكيل كانون در خصوص اجرائيه دادگاه شهرستان بابل بابت مانده مطالبات ثمن معامله خريد ساختمان كانون پيگيري نمايد .
  • مقرر گرديد تيم شطرنج كانون مهندسين بابل در مسابقات استاني شطرنج به ميزباني كانون مهندسين ساري شركت نمايند .
  • مصوب گرديد درخواست فني و حرفه اي در خصوص ارائه خدمات آموزشي و مهارتي به مهندسين در رشته هاي مختلف در كميسيون آموزش پيگيري گردد.
  • مصوب گرديد اطلاع رساني لازم به مهندسين در خصوص مسابقات ملي بتن انجام شود .
  • با توجه به مجمع عمومي مورخ 95/12/01 در خصوص دريافت حق الزحمه3% كانون از حق الزحمه مهندسين حقيقي و 2% از حق الزحمه شركت هاي حقوقي و عدم همكاري لازم از جانب مهندسين عضو و شركت هاي حقوقي ، ضروري است نسبت به تعيين تكليف در خصوص نحوه ي اخذ حق عضويت از مهندسين داراي پروانه اشتغال تصميم مقتضي بعمل آيد . مصوب گرديد طي دو هفته آينده به روش گذشته مبني بر حق السهم كانون از مهندسين ، حق السهم مهندسين پروانه دار و يا مطرح شدن در كميسيون ها ، تصميم مقتضي اتخاذ گردد .
  • مصوب گرديد دوره ها و كلاس هاي آموزشي و علمي و فني در رشته هاي مختلف با حفظ كيفيت و استاندارد هاي علمي و با حداقل هزينه و حتي در صورت امكان ، درآمد زدايي براي كانون با توجه به اساسنامه كانون مبني بر فعاليت هاي آموزشي جهت ارتقاي سطح كيفي برگزار گردد .
  •  با توجه به تذكر بازرس كانون مبني بر تعديل نيروهاي كانون ، هر چه سريع تر اين امر انجام شود و با توجه به مشكلات مالي كانون و با عنايت به اينكه حقوق دريافتي ماهيانه آنها در سنوات گذشته حدود دو برابر حداقل حقوق دريافتي اداره كار مي باشد و جهت بقاي كانون تسويه حساب با كاركنان با توافق و رضايت طرفين پذيرد.

تاريخ انتشار 1396/05/11/26:27
   نظرات
نام و نام خانوادگی:
متن پیام:
تصویر :
   
 
  ورود کاربران
نام کاربری:
کلمه عبور:
کلمه عبور را بخاطر بسپار
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
عضویت در سایت

         قیمت روز مصالح

طراحی و تولید توسط تیم برنامه نویسی میدا
پشتیبانی شرکت شاناکو