صفحه اصلی اساسنامه   درباره ما   ارتباط با ما    
چهارشنبه 9 مهر 1399
     
           منوی اصلی
  گزارش بيست و سومين جلسه مورّخه 96/03/28 هيات مديره كانون مهندسين بابل
  • درخواست هديه روز زن و مرد پرسنل مطرح گرديد و با توجه به گذشت زمان در مناسبت هاي بعدي جبران مي شود.
  • با توجه به مصوبه جلسه بيست و سوم هيئت مديره مبني بر انتقال سپرده كانون از بانك صادرات به بانك دي ، بدليل نامه شماره 2316 مورخ 96/7/13 بابت تمديد قرارداد ارائه تسهيلات بانكي با آزادسازي سپرده مخالفت بعمل آمد و لذا موجب اختلال و تاخير در افتتاح حساب در بانك دي گرديد.لازم به ذكر است كه با توجه به انتخابات شانزدهمين دوره هيئت دوره در شهريور 95 و مصوبه جلسه 89 هيئت مديره مورخ 95/8/9 مبني بر تنسيق امور اداري توسط صاحبان امضاء قبلي (رئيس و خزانه دار) متاسفانه همكاران مذكور بدون توجه به مصوبه هيئت مديره اقدام به مكاتبه و توافق مجدد با بانك صادرات با شماره 2316 نمودند كه اين موضوع باعث خسارت به كانون و بلاتكليفي گرديده است .
  • با توجه به استفاده از استخر غدير براي مهندسين بابل جهت تمديد قرارداد از مسئولين استخر غدير به كانون دعوت بعمل آمد و پس از مذاكرات متعدد با نمايندگان استخر غدير و استخر دلاوران در نهايت مقرر گرديد كه در استخر غدير به ازاي هر نفر 90/000 ريال هماهنگ گردد .
  • از آقاي مقدم مدير پارك پرديس دعوت بعمل آمد و با توجه به مذاكرات فراوان قرار بر اين شد كه پس از مذاكرات نهايي پارك پرديس تخفيف قابل توجهي به مهندسين در جهت استفاده از پارك داده شود .
  • با درخواست تعدادي از بانوان براي استفاده از استخر دلاوران مطرح گرديد و مصوب گرديد براي مهندسين خانم جهت استفاده از استخر بليط در نظر گرفته شود .
  • با درخواست آقايان مهندسين فرشاد گوران و ذبيح اله تيمورزاده در خصوص حمايت همه جانبه كانون از مهندسين مذبور مطرح گرديد و مصوب شد همكاري لازم از طرف كانون انجام شود .
  •  مصوب گرديد آقاي عابدلقب مراحل تسويه حساب با چاپ قائم (آقاي اسدي) را انجام دهد و كانون بابت تعهدات مالي هيچ نقشي در اين مورد ندارد و كليه چك هايي كه از اسپانسر ها گرفته شده ، در اختيار آقاي عابدلقب بوده و ايشان متعهدگرديد كه با همين چك ها اسپانسر ها با چاپ قائم (آقاي اسدي) تسويه حساب نمايند.
  • آقاي جال وكيل كانون در رابطه با پرونده هاي ساختمان كانون در دادگاه در جلسه هيئت مديره حضور بهم رساندند و توضيحاتي در رابطه با اين پرونده ها ايراد فرمودند قرار بر اين شد كه آقاي جال مدارك اجرت المثل را پيگيري نمايند .

تاريخ انتشار 1396/04/04/22:01
   نظرات
نام و نام خانوادگی:
متن پیام:
تصویر :
   
 
  ورود کاربران
نام کاربری:
کلمه عبور:
کلمه عبور را بخاطر بسپار
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
عضویت در سایت

         قیمت روز مصالح

طراحی و تولید توسط تیم برنامه نویسی میدا
پشتیبانی شرکت شاناکو