صفحه اصلی اساسنامه   درباره ما   ارتباط با ما    
دوشنبه 22 مهر 1398
     
           منوی اصلی
  دومین جلسه هیأت مدیره دوره هفتم سازمان برگزار شد

 

 

دومین جلسه هیأت مدیره دوره هفتم عصر روز شنبه 14آذرماه در محل سازمان برگزار و مصوباتی  به شرح ذیل اتخاذ شد.

1 – نامه شماره 14902 مورخ 26/7/94 دفتر نمایندگی رامسر در خصوص افزایش ودیعه بابت اجاره دفتر نمایندگی از یکصد و پنجاه میلیون تومان به یکصد و هشتاد میلیون تومان پس از بحث و بررسی و رای گیری با موضوع موافقت گردید.

2 – نامه شماره 16291 مورخ 13/8/92 دفتر نمایندگی نوشهر در خصوص تجهیزات شبکه ساختمان جدید با توجه به تغییرات پس از بحث و بررسی و رای گیری مصوب گردید.

3 – در خصوص نامه شماره 42917 مورخ 4/7/94 اداره کل راه و شهرسازی در خصوص تمدید قرارداد سه نفر از پرسنل تحت خدمت اداره راه و شهرسازی جهت کنترل و نظارت پس از بحث و بررسی مقرر گردید تا پایان سال قرارداد منعقد گردد و برای سال بعد بررسی و تصمیم گیری شود.

4 – نامه امور مالی در خصوص نصب و راه اندازی شبکه ساختمان جدید دفتر نمایندگی قائمشهر با توجه به شرایط برگزاری انتخابات با افزایش مصوبه از سیزده میلیون تومان به بیست میلیون تومان به صورت ترک تشریفات موافقت به عمل آمد.

5 – طرح موضوع خرید لباس فرم جهت پرسنل سازمان براساس بودجه مصوب مجمع پس از بحث و بررسی و رای گیری با موضوع موافقت به عمل آمد.

6 – در خصوص بررسی نظام نامه داخلی هیات مدیره سازمان پس از بحث و بررسی مقرر گردید در جلسه آینده نظام نامه قرائت و تصمیم گیری به عمل آید.

7 – در خصوص اختیارات و وظایف هیات رئیسه پس از بحث  و بررسی مقرر گردید در جلسه آینده در خصوص تغییرات پیشنهادی تصمیم گیری به عمل آید.

8 – در خصوص انتخاب خزانه دار به اتفاق آرا مقرر گردید موضوع در جلسه آتی طرح گردد.


 


تاريخ انتشار 1394/09/15/21:08
   نظرات
نام و نام خانوادگی:
متن پیام:
تصویر :
   
 
  ورود کاربران
نام کاربری:
کلمه عبور:
کلمه عبور را بخاطر بسپار
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
عضویت در سایت

         قیمت روز مصالح

طراحی و تولید توسط تیم برنامه نویسی میدا
پشتیبانی شرکت شاناکو