صفحه اصلی اساسنامه   درباره ما   ارتباط با ما    
سه شنبه 11 آذر 1399
     
           منوی اصلی
  دومین کنفرانس بلندمرتبه‌سازی برگزار می‌شود/30درصدتخفیف برای اعضاءکانون بابل/جهت ثبت نام به واخدآموزش کانون مراجعه نمایید

اولین دوره کنفرانس بلندمرتبه‌سازی با رویکرد بررسی چالش‌ها و فرصت‌ها 19، 20 و 21 دی 93 در برج میلاد تهران برگزار و با استقبال گسترده‌ای از سوی مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی، صاحب‌نظران، فعالان صنعت ساخت و ساز، استادان دانشگاه‌ها، دانشجویان و دیگر علاقمندان مواجه شد و برگزارکنندگان را بر آن داشت تا دومین دوره این کنفرانس را برگزار کنند.
هدف از برپایی این کنفرانس سير صعودي بلندمرتبه‌سازي در کشور است که گاه به اقتضاي شرايط اقتصادي بر مبناي مقرون به صرفه‌بودن و نه‌چندان بر اصول استانداردسازي تعريف شده و ساخته می‌شود. همچنين بررسی نیازها و چالش‌های موجود در معرفي نشان‌هاي تجاري نمونه صنعت ساختمان از دیگر اهداف برپایی این کنفرانس محسوب می‌شود.
سخنراني استادان و صاحب‌نظران داخلي و خارجي، تشکیل کارگروه‌های تخصصي، ارایه مورد کاوي‌هاي سازماني،‌ برگزاري کارگاه‌هاي آموزشی، ارایه طرح‌هاي پژوهشي، تشکیل غرفه‌های ویژه نمایشگاهی شرکت‌های معتبر و برگزیده داخلی و خارجی، برگزاري پنل­های تخصصي، انتشار نشریه بلندمرتبه‌سازی و اهدای گواهينامه معتبر به شرکت‌کنندگان، بخش‌های مختلف دومین دوره کنفرانس بلندمرتبه‌سازی را تشکیل می‌دهد.
دومین کنفرانس بلندمرتبه‌سازی با بهره‌مندی از 14 کارگروه تخصصی طی 30 آذر تا 2 دی 94 در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار می‌شود
 


تاريخ انتشار 1394/08/27/14:04
   نظرات
نام و نام خانوادگی:
متن پیام:
تصویر :
   
 
  ورود کاربران
نام کاربری:
کلمه عبور:
کلمه عبور را بخاطر بسپار
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
عضویت در سایت

         قیمت روز مصالح

طراحی و تولید توسط تیم برنامه نویسی میدا
پشتیبانی شرکت شاناکو